Welkom bij De Klapster Schutters

Wij zijn de luchtschietsportvereniging van Musselkanaal

Wij bestaan al meer dan 50 jaar!

De Klapsterschutters is een schuttersvereniging opgericht in 1968 te Musselkanaal. In dat jaar was er een winkelweek met als thema “Duitsland”. En wat past er beter bij Duitsland dan een Schuttersvereniging?

Website is bijna klaar!

Onze nieuwe website is bijna klaar!
We gaan nu alle puntjes op de i zetten en tevens gaan wij zorgen dat alle sponsors weer hun plekje krijgen op deze site!

Met vriendelijke groet,
Het bestuur

Agenda

5 meter 10 meter training
01-Sep-2026 08-Sep-2026 16-Sep-2026
15-Sep-2026 22-Sep-2026 14-Oct-2026
29-Sep-2026 06-Oct-2026 11-Nov-2026
13-Oct-2026 20-Oct-2026 16-Dec-2026
27-Oct-2026 03-Nov-2026 06-Jan-2027
10-Nov-2026 17-Nov-2026 04-Feb-2027
24-Nov-2026 12-Jan-2027 03-Mar-2027
08-Dec-2026 26-Jan-2027 31-Mar-2027
18-Dec-2026 09-Feb-2027 28-Apr-2027
05-Jan-2027 23-Feb-2027
19-Jan-2027 09-Mar-2027
02-Feb-2027 23-Mar-2027
16-Feb-2027 06-Apr-2027
02-Mar-2027 20-Apr-2027
16-Mar-2027 04-May-2027
30-Mar-2027 18-May-2027
13-Apr-2027
11-May-2027
25-May-2027
overige evenementen
Schuttersfeest Musselkanaal 17-Oct-2026
5 meter toernooi 26-Nov-2026
Bedrijven toernooi 11-Mar-2027
10 meter toernooi 16-Apr-2027
start zomerschieten 15-Jun-2027

Klapster Schutters 5 meter competitie 2026/2027

A Klasse vrijstaand
1234567891011121314151617181920MoTotaalSchot
1Johan Muller236239236237237118511,85
2Geert Meems00,00
3Rick Scholtens235236236236236117911,79
4Thomas Haaijer22622623222090411,30
5Regina Haaijer21622022721788011,00
6Gea Haaijer22222211,10
7Mike vd Linden21822221620686210,78
8Danny Donkervoort19820820260810,13
55+ A-Opgelegd
1234567891011121314151617181920MoTotaalSchot
1Henk v Egdom240240648012,00
2Peter van der Linden24024024024024019120012,00
3Elias Haaijer23923924024024023912119811,98
4Lukas Rengers2402392402402405119911,99
5Jan Haan2362402402402404119611,96
55+ B-Opgelegd
1234567891011121314151617181920MoTotaalSchot
1Geert Houwing238234238237236171011,83
2Henk Albers238240236071411,90
3Jaap Orsel000,00
4Bert Westen2382392402402407119711,97
5Adri Voogd000,00
Jeugd
1234567891011121314151617181920MoTotaalSchot
1Tim Wijnholds22822622067411,23
2Ruben Futselaar23323523623794111,76

Klapster Schutters 10 meter competitie 2026/2027

A Klasse
1234567891011121314151617181920TotaalSchot
1Lydia Bakker0,00,00
2Jan Bakker169,7176,71721641691751026,48,55
3Johan Muller164168,4161167660,48,26
4Geert Meems171,3169,1160500,48,34
5Rick Scholtens153,3161,4160162636,77,96
6Thomas Haaijer119,1142138399,16,65
7Mike vd Linden105105,05,25
8Danny Donkervoort0,00,00
55+ A-opgelegd
1234567891011121314151617181920TotaalSchot
1Peter v/d Linden207,5208,7200199815,210,19
2Henk v Egdom206,1200199605,110,09
3Henk Schnieders206,1201184591,19,85
4Jan Haan193,6177,6158184713,28,92
5Lukas Rengers174,3183,9178175711,28,89
55+ B-opgelegd
naam1234567891011121314151617181920TotaalSchot
1Elias Haaijer195,6185,6172180,0733,29,17
2Henk Albers173,2174,4177524,68,74
3Adri Voogd0,00,00
4Jan Bakker0,00,00
Jeugd
1234567891011121314151617181920TotaalSchot
1Tim Wijnholds115,5144,6119117496,16,20
2Ruben Futselaar156160,0141457,07,62
Pistool
1234567891011121314151617181920TotaalSchot
1Lydia Bakker151,6142,91261321391481401501129,57,06
2Geert Meems171,0171,08,55
Pistool opgelegd
1234567891011121314151617181920TotaalSchot
1Jan Bakker0,00,00
1Henk van Egdom0,00,00

©De Klapster Schutters 2026